Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Kakaový marcipán má tmavě hnědou barvu. Obsahuje kakaový prášek. Vhodný na modelování figurek, dekorací, na potahování dortů či ozdobu pohárů. Obsahuje barviva výhradně na přírodní bázi.

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr, mandle (25%), stabilizátor E420, zahušťovadlo E466, kyselina E330, invertáza, kakaový prášek s obsahem 20-22% kakaového másla, regulátor kyselosti: uhličitan draselný

Alergeny oxid siřičitý a siřičitany, skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1813 kJ
Energetická hodnota kcal 433,2 kcal
Tuky 14 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g
Sacharidy 68 g
    - z toho cukry 63 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva hnědá
Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Marcipán
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037364645
Kód produktu 364645

Recenze

Super, dobře se s ním pracuje
100 %
Velká spokojenost
dobrý vkus
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová plastelína 90g 1:4

Marcipánová plastelína 90 g 1:4 Kovandovi je barevná jedlá modelovací hmota s obsahem mandlí, se k

89 Kč
98.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

123 Kč
49.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg

Marcipán přírodní je vyroben z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 1 kg v

305 Kč
30.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipán růžový 7,5x4,5 cm 100g - Frischmann vyškov

Marcipán růžový, Frischmann Vyškov. Balení 100 g.

92 Kč
92 Kč / 100g

Skladem > 10 ks